Paisje per lokal

0 LEK

Shitet nga: teli 11 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
okazion karrige tavolina pothuajse te rea shum pak te perdorura banak inoksi frigorifer per restorante plake pjekse me gaz thithse ajeri per ambjent sistem pjekjes helli si dhe sende te tjera shiten komplet cmim i diskutushem
Leaflet
Në fillim