Aspirim Gjenerator

Shitet nga: Petrit Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 750 lek . Shiten per arsye mos perdorimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim