frigorifer banak picerie ose fast food

350 EUR

450 EUR

Shitet nga: Andrea 04 Dhj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
frigorifer picerie ose fast food..ka dy dyer bashk me pjesen siper te sallatieres ose proshutave...1.5m i gjate dhe i gjere 70 cm
super ftohes..i mban gjerat shum mir ( pa fetatricen qe eshte lart vetem frigoriferi shitet) cmimi i PA DISKUTUESHEM
Në fillim