Zgare per guzhine profesionale

Shitet nga: NAIM I Sot 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Zgara me Gaz me Korent dhe Gure Vullkanik..te perdorura italiane, te reja..gjithashtu bejm edhe prodhime me porosi sipas permavase dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg..
Tel 0685767133 ose 0-92132528
NAIM I
  Online
0685767133
Leaflet
Në fillim