ZGARE INOKSI ME TULL SHAMAT PJEKJE ME QYMYR

Shitet nga: AURORA Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME ZGARA INOKSI ME PERMASA SIPAS KERKESES SUAJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim