Tavoline frigoriferike inox CMIME KONKURRUESE

Shitet nga: AURORA Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme tavolina frigoriferike sipas kerkeses se klientit.CMIMET ME TE LIRA NE TREG..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim