Tavolin frigorifer pica

Shitet nga: Dhima shpk 13 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Italiane me cmimet me te lira ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim