TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERI

Shitet nga: AURORA Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME TAVA ALUMINI OSE INOKSI USHQIMOR PER PASTICERIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim