Suprine Frigoriferike Vetrina Frigo

Shitet nga: NAIM I Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Suprina figoriferike vetrine frigo me tasa per ingredient pizza pica piceri fast food..te reja dhe te perdorura cmime te arshyeshme tel 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim