PUNIME INOX PER FAST FOOD RESTORANT BYREKTORE

Shitet nga: AURORA Dje 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME ME POROSI KUZHINA FAST FOOD/BYREKTORE/RESTORANTE ETJ.
INOX AISI 304

TAVOLINE INOX 150 CM * 65 CM
TAVA INOX PERMASA NDRYSHME
RAFTE INOX PER GUZHINE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim