Prodhojme ngrohese brioshi

Shitet nga: AURORA Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme ngrohese brioshi me termostat.
Permasa standarte ose sipas kerkeses.
Temperatura +35° +90°
INOX USHQIMOR AISI 304

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim