Prodhojme Banak Bari me porosi

Shitet nga: AURORA Sot 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Banak bari inox ushqimor sipas ambientit tuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim