Pajisje per Bar Restorante Guzhina fastfood

Shitet nga: NAIM I Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Paisje Punime Inoxi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba per Guzhina profesionale ,Zgara, Friteza, Furra Picerie, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, byrektore, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, ekspozitor Peshku, Brumatrice etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithashtu edhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg. info contact: 0685767133 ose 0692132528
NAIM I
  Online
0685767133
Leaflet
Në fillim