Pajisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banak et

Shitet nga: NAIM I Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, expositor etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithastu edhe punime me porosi sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg.
info contact: 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim