Paisje inox me porosi per kuzhina fast food

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AURORA Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme me porosi paisje inox aisi 304 per kuzhina si: tavolina - aspirator - lavapjata - mbajtese enesh - rafte inox - ngrohese byrekesh/brioches - ngrohese patatesh etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim