PAISJE INOKSI

Shitet nga: AURORA Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHIME INOKSI TE CDO LLOJI.
INOX USHQIMOR ITALIAN AISI 304
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim