PAISJE INOKSI PER KUZHINA

Shitet nga: AURORA Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme me porosi te gjitha paisjet e kuzhines tuaj!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim