Ngrohese brioshi me avull

Shitet nga: AURORA Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme Ngrohese brioshi me permasa te ndryshme!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim