Makine akullorje

2 200 EUR

Shitet nga: Ardian 23 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet makine akullores ne gjenje te shkelqyer dhe asistence teknike per nje vit.
Leaflet
Në fillim