MAKINË AKULLORE

Shitet nga: FIRMA "DHIMA" 12 Nën 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHITET MAKINË AKULLORE E PËRDORUR E MARKËS
"MARK-DS 3". SHITET ME GARANCI. ËSHTË NË GJENDJE SHUMË TË MIRË. KONTAKTONI NË WHAT'S UP NË NUMRIN 0682370816.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim