Publikuar: Sht 24 2019 11:49

Makina dhe paisje nfa Fast Food-i

Publikuar: Sht 24 11:49
Shikime: 91
Shesim paisjet dhe makinerite e Fast Foodit, makineri per akullore, ushqime, karike e tavolina...
Te pa demtura dhe funksionale
Shitja behet e komplet inventarit te lokalit, ne varesi te kerkeses dhe nevojes se bleresit bejme shitje edhe te makinerive tek
Cmimi sipas mareveshjes
Per informata me te sakta kontaktoni nr e telefonit 00355699170268
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
91
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355699170268

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione