LINJË VET-SHËRBIMI

Shitet nga: FIRMA "DHIMA" 12 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet linjë vet- shërbimi. E ardhur nga Italia. Banjomari. Vetrina freskuese. Inox. Me garanci.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim