LAVAPJATE INOX 190 CM

Shitet nga: AURORA Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME LAVAPIATA INOX ME PERMASA TE NDRYSHME SIPAS AMBIENTIT TUAJ.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim