Lavaman me dyer skorrevoli inox ushqimor

Shitet nga: AURORA Dje 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Bejme me porosi lavamae e dollape me dyer skorrevoli me permasa standarte o sipas kerkese suaj!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim