Kolltuqe 2+2

10 000 LEK

20 000 LEK

Shitet nga: Petro Savas 19 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten 11 cifte kolltuqesh 2+2
Ngjyra: e kuqe dhe e zeze sikurse shfaqen ne foto
Jane shume komode dhe ne gjendje te mire.
Petro Savas
0676022204
Leaflet
Në fillim