Frigorifer Vetrine

Shitet nga: NAIM I Sot 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Frigorifer vetrine i perdorur ne gjendje te mire dhe me motorr te ri..cmimi i arshyeshem tel 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim