FRIGORIFER PASTICERIE

Shitet nga: AURORA Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
CMIMI NE MT LINEAR ME I ULET NE TREG!!
Frigorifer me ftohje me qarkullim ajri
Punime me porosi ose standarte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim