EKSPOZITOR PESHKU

Shitet nga: AURORA Dje 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME ME POROSI EKSPOZITOR PESHKU ME PERMASA TE NDRYSHME ME OSE PA MOTOR FRIGORIFERIK.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim