Karrige dhe tavolina

12 000 LEK

Shitet nga: Ilir 28 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes komplet karrigesh dhe tavolina me thurje te perdorura por ne gjendje te mire...kompleti permban 1 tavoline +4 karrige...
Leaflet
Në fillim