Dhoma frigoriferike me porosi

Shitet nga: NAIM I Sot 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Prodhojme dhoma frigoriferike grirese freskuese per mish peshk etj. Porosite sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg. Tel 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim