DHOMA FERMENTIMI PER FURRA BUKE / PASTICERI

Shitet nga: AURORA Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME DHOME FERMENTIMI ose DHOME ARDHJE BRUMI ME PANELE SANDWICH PVC JASHT DHE BRENDA SIPAS KERKESAVE TE AKU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim