BRUMATRIÇE

Shitet nga: FIRMA "DHIMA" 09 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim brumatriçe të reja italiane me kapacitet 20 kg, 30 kg dhe 40 kg. Të përshtatshme për furra buke, pizzeri etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim