Banko frigo per pizza - banak per Piceri

Shitet nga: NAIM I Sot 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Banko pica- banak frigoriferik inoksi me mermer per pizza Piceri. Artikuj ne gjendje te gatcme dhe prodhime te reja me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja tel 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim