BANAK PASTICERIE

Shitet nga: AURORA Sot 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME BANAK PASTICERIE. FTOHJE ME AJER TEMPERATUR 0-5*
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim