Banak pasticerie

Shitet nga: AURORA Dje 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodhojme banak pasticerie me cmimet me te uleta ne treg..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim