BANAK BARI

600 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Meshkurti sh.p.k 15 Dhj 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Banak per bare dhe restorante i kompletuar me 4 dyer frigorifer,2 vaska lavamani,vend per kriko birre

Banaku ofrohet me 1 vit garanci


Fjale kyce:banak,bank,banaku,banko,banco,banaki,kollone,frigoriferik,frigorifer,freskues,ngrires,perdorur,kollona,kollon,kolln,kolone,pije,lokal,locale,bar,bari,bare,restorant,kafene,restoranti,restorantesh,arke,arka,kashun,mbajtes,marketi,marketesh,murale,vitrine,pasticeri,pasticerie,past,ekspozitore,ekspozitor,ekspo,ekspositor,akullore,akulloresh,akullorja,vasketa,ventilim,peshku,peshk,tavoline frigoriferike,tavoline,frigo,sobe,zgare,zgara,skare,sgare,frites,friteze,fritez,profesionale,neutro,neutral,pa ftohje,dhome frigorifer,dhome frigo,inox,inoks,tavoline,tavolina,tavlina,tavolin,lavaman,lavman,lavamani,lavamane,raft,rafte,pensola,pensole,pensol,mensola,kape,aspirator,aspirim,filtra,filter,kafe,ekspres,mbajtese,mbajtes,pjata,pjta,pjate,pjat,banjomari,bagnomari,italiane,Italian,ita,veshje banaku,veshje per banak,dekor banak,gure,gure vulkanik,akulli,makineri,makine,akll, ,prodhim,bore,lavastovilie,lavapjate,lavastoviglie,kaldaje,sobe,kaldaja,soba,oxhaqe,pellet,pellet,palet,stufa,ngrohje,shtepi,zyra,shpi,zyr,mbajtese,luge,tabaka,tabake,
Meshkurti sh.p.k
Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Visit our store page
Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania Show on the map
+355666000686
https://www.meshkurti.com
Meshkurti sh.p.k
+355696000686
Në fillim