ASPIRATOR KUZHINE / FAST FOOD

Shitet nga: AURORA Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRODHOJME ASPIRATOR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim