👉FURRË PICASH ME GAZ "ME PJESË REZERVË TË REJA"

Shitet nga: Shitet Sot 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
SHITET FURRË PICASH CUPPONE OVENS ME GAZ 4 PICA 33CM SHUME PAK I PËRDORUR SHUMË EKONOMIK... SHITET ME TAVOLINËN E VET ME KAMBALECIN.. KA 1)ÇENTILË 1)PAKETËN ELEKTRONIKE 1)GRUPIN E-GAZIT 1)ÇELES RISET PLUS 1)ÇELSET FIK NDIZ. PLUS ÇELSI I TEMPRATURES SE FURRIT QE ULË DHE NGRE TEPRATUREN... JANË TË GJITHA PJESËT E REJA..
SHITET PËR ARSYE MOS PËRDORIMI..
SHUMË EKONOMIK ME GAZ..
TEL 069 87 93 743 DURRËS
Leaflet
Në fillim