Lagjja 13 shtatori

60 000 LEK

Shitet nga: Isuf Haznedari 04 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Furre inox,me gaz dhe korrent me permasa 152-99-80 (cm)
Isuf Haznedari
+355 67 57 60 665
Leaflet
Në fillim