Publikuar: Tet 09 2016 01:37

Karrige dhe tavolina

Publikuar: Tet 09 01:37
Shikime: 3
Shiten karrige dhe tavolina hekuri per lokale dhe restorante. Tavolinat e mermerit jane 10 copa te shoqeruara me nga 4 karrige, ndersa tavolinat e xhamit jane 3 copa te shoqeruara me nga 2 karrige dopio. Jane ne gjendje shume te mire.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683894669

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione