Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 18 2022 07:19

FURRË PASTIÇERIE PËR PJEKJE PROFESIONALE (BENINI)

EUR

Publikuar: Nën 18 07:19
Shikime: 1
FURRË PASTIÇERIE PËR PJEKJE (Benini)
- Profesionale
- Ne gjendje shume te mire pune
- E mirembajtur
- E importuar nga Italia
- Thuajse e re
- ÇMIMI I DISKUTUESHEM
Përshkrimi i linkut

Mipi Tirane

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696770534

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione