Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 18 2022 08:21

frigorifer banak zanussi

EUR

Publikuar: Nën 18 08:21
Shikime: 3
frigorifer banak zanussi i ardhur nga italia
-nuk eshte perdorur asnje here ne shqiperi
-shume i paster
-disponushem ne shume lloje te tjera dhe me çmime te ndryshme


SHESIM PAISJE TE PERDORURA ITALIANE
merremi me alestimin e restoranteve,markete,pastiçeri dhe gjelateri,guzhina,piceri,fast food etj.
kontaktoni ne numrin e cell: 069677053
Përshkrimi i linkut

Mipi Tirane

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione