Publikuar: Maj 10 2023 06:57

Shiten karrige tavolina lokali per Ambjent jashte

LEK

Publikuar: Maj 10 06:57
Shikime: 14
Shiten karrige tavolina per bar caffe per ambjent jashte .
Karriget jane te perdorura ne gjendje shum te mire.
Karrige material hekur ngjyre e zeze dhe jeshile.100 cop x 3500 lek te reja copa
Karrige plastike 12 cop x 3500 lek te reja copa
Karrige kembe hekuri dhe ndenjese plastike 25 cop x 2500 lek te reja copa.
Tavoline skaboti e madhe per 10 persona shkrimi LOVE 1 cop x 45 000 lek te reja .
Tavoline katrore skabot per 16 persona me permasa 2metro x 2 metro 40 000 lek te reja.
Tavolina skaboti kembe hekuri e suprine dru arre 2 cope x 20 000 lek te reja copa.
Kend L druri ngjyre e bardhe 4m+2 m me shilte 15000 lek.
Per me shume na shkruani.cel 0692137801
Per blerje me shumice cmimi eshte i diskutueshem.
Materialet ndodhen ne qytetin e korces.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692137801

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione