Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 15 2017 01:37

Pajisje per vetesherbim dhe mensa

Publikuar: Dhj 15 01:37
Shikime: 3
Vetrina ftohese me 3 ose 4 tava
Vetrina ngrohese me 3 ose 4 tava
Elemente neutral
Kende te brendshme dhe te jashtem
Kase pagese
Mbajtese luge,pirunj,tabakash
Fjale kyce:banak,bank,banaku,banko,banco,banaki,kollone,frigoriferik,frigorifer,freskues,ngrires,perdorur,kollona,kollon,kolln,kolone,pije,lokal,locale,bar,bari,bare,restorant,kafene,restoranti,restorantesh,arke,arka,kashun,mbajtes,marketi,marketesh,murale,vitrine,pasticeri,pasticerie,past,ekspozitore,ekspozitor,ekspo,ekspositor,akullore,akulloresh,akullorja,vasketa,ventilim,peshku,peshk,tavoline frigoriferike,tavoline,frigo,sobe,zgare,zgara,skare,sgare,frites,friteze,fritez,profesionale,neutro,neutral,pa ftohje,dhome frigorifer,dhome frigo,inox,inoks,tavoline,tavolina,tavlina,tavolin,lavaman,lavman,lavamani,lavamane,raft,rafte,pensola,pensole,pensol,mensola,kape,aspirator,aspirim,filtra,filter,kafe,ekspres,mbajtese,mbajtes,pjata,pjta,pjate,pjat,banjomari,bagnomari,italiane,Italian,ita,veshje banaku,veshje per banak,dekor banak,gure,gure vulkanik,akulli,makineri,makine,akll, ,prodhim,bore,lavastovilie,lavapjate,lavastoviglie,kaldaje,sobe,kaldaja,soba,oxhaqe,pellet,pellet,palet,stufa,ngrohje,shtepi,zyra,shpi,zyr,mbajtese,luge,tabaka,tabake,
Përshkrimi i linkut

Meshkurti sh.p.k

Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania

+355666000686

https://www.meshkurti.com

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione