Publikuar: Pri 29 2016 03:06

pajisje per berber

LEK

Publikuar: Pri 29 03:06
Shikime: 18
shiten pajisje komplet per berber .poltron ,banak me dy pasqyra ,ekspozitor me kapak dhe rafte xhami, kolltuk 2sh . karel per veglat dhe varse robash pajisjet jan ne gjendje shum te mir ju faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355696128009

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione