Publikuar: Nën 12 2015 04:17

Paisje parukerie pothuajse te reja

EUR

Publikuar: Nën 12 04:17
Shikime: 28
shiten paisje per parukeri,2 poltrona 1 lavatest ne ngjyre te zeze 1 karel vetem 2 jave te perdorura +kolltuk dysh tavoline ,pasqyre me dy vende pune ,rafte dhe mjete pune, cmimi 70000 lek ose 500 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692213492

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione