Poltrona parukerie dhe lavateste

3 000 EUR

Shitet nga: Sallon la perla 05 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
3 poltrona 2 lavateste shiten per arsye rinovimi, 2 vjet perdorim, nga 10.000 euro qe jan blere i shesim 3000 euro cmim i diskutushem
Sallon la perla
0697704484
Leaflet
Në fillim