Publikuar: Pri 08 2018 04:03

Paisje per parukeri

LEK

Publikuar: Pri 08 04:03
Shikime: 25
Shiten nje lavatest,poltrone,karrel me disa kreher brenda,mbajtese peshqiri prej derrase,pasqyre e madhe me bobilje,tavoline mesi,2 ndarse ambienti te palosshme prej derrase dhe 3 abazhure led pllake me permasa 60:60cm.Tre muaj te perdorura
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688527787

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione