Publikuar: Dhj 20 2017 10:56

Paisje per berber

EUR

Publikuar: Dhj 20 10:56
Shikime: 23
Foltron+banak+pasqyre+tavoline+koltuk 2 +karige+grup dushi
Makina 2 wahill super taper +2 makina per pastrim hunde veshe+tharse flokesh italjane+2gershere qethje dhe rradhimi
Jane te gjitha paisjet per nje new berber
Kontaktoni per me teper info
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
23
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686193355

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione