Publikuar: Gush 14 2017 01:49

Paisje parukerie

EUR

Publikuar: Gush 14 01:49
Shikime: 56
Shes paisje parukerie thuajse te paperdorura , lavatest ,3 poltrone , karrela , tavoline thonjsh , kolltuk dhe tavoline pritjeje . Paisjet jane te demostruara ne foto ne gjendje shume te mire. Shiten okazion per arsye emigrimi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
56
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696833269

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione